kesintisiz canlı tv seyretmek istiyorum

Ayrıca 2011 itibariyle Ukash Birleşik Krallık ’ta en hızlı büyüyen 100 teknoloji şirketi arasında 23.sırada yer alıyor.
Belirtilen miktarlarda para yükleyip Ukash  canlı tv geçerli olan her yerde kullanabiliyorsunuz. Kimlik bilgilerinizi de vermiyorsunuz. Ukash ticaretini yapan firmalar İngiltere Finansal Servisler Departmanı’nın uyguladığı ‘’Know Your Costumer’’ yani ‘’Müşterini Bil’’ denetlemesinden geçirilmektedir. Bütün bu firmalar Ukash’ın resmi web sitesinde güncellenerek listelenmektedir.
Ukash artık resmi satış noktalarıyla Türkiye’de de yer almaya başladı. Ülkemizdeki genel algının internet üzerinden alışverişin güvensizliği yönünde olduğu gerçeğinden yola çıkarak sistemin Türkiye’de başarılı olacağı düşünülebilir.Ukash; internet üzerinden kullanabileceğiniz ön ödemeli karttır. Ukash kart, internet üzerinde birçok sitede alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Kart internetten müzik yüklerken, alışveriş yaparken, web tabanlı oyunları oynarken, show tv izle Facebook üzerinde ki oyunların kredilerini alırken veya Skype için kontör alırken ödeme kolaylığı sağlar. Alışveriş siteleri ne kadar güvenilirdir ya da ne kadar değildir bilemezsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>